آموزش احراز هویت در بایننس

آموزش احراز هویت در بایننس

چرا ما نیاز به احراز هویت در بایننس داریم ؟

فرایند احراز هویت یا شناخت مشتری خود (KYC) برای محافظت از حساب شما در برابر کلاهبرداری، فساد، پولشویی و تأمین مالی تروریسم طراحی شده است .

همه کاربران جدید برای دسترسی به محصولات و خدمات بایننس ، از جمله سپرده‌گذاری ، انجام معاملات و برداشت ارزهای دیجیتال ، باید نسبت به احراز هویت حساب خود اقدام کنند .

کاربران قدیمی که احراز هویت را تکمیل نکرده‌اند ، مجوزهای حسابشان به‌طور موقت به «فقط برداشت» تغییر می‌کند بدین معنی که فقط به برداشت وجه ، لغو سفارش و بستن پوزیشن دسترسی دارند .

آیا کاربران ایرانی نیز می توانند در بایننس احراز هویت انجام دهند ؟

متاسفانه صرافی بایننس هم مانند خیلی از سایت های حوزه مالی و اعتباری ایران را جزو لیست تحریم های خود قرار داده و به کاربران ایرانی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی کند .

احراز هویت بایننس

اما گروه حرفه ای و با سابقه بریفای تیم اقدام به ارائه مدارک جهت وریفای کامل حساب شما در بایننس و صرافی های معتبر با کیفیتی رقابتی و قیمتی بسیار مناسب به همراه ضمانت بازگشت وجه کرده است ، جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید .

از کجا می توانم حساب کاربری خود را وریفای کنم ؟

می‌توانید از قسمت [User Center] > [Identification] موجود در پنل کاربری به احراز هویت دسترسی داشته باشید یا مستقیماً از اینجا به آن دسترسی داشته باشید . همچنین می‌توانید سطح تأیید فعلی خود را در صفحه بررسی کنید ، که محدودیت معاملاتی حساب بایننس شما را تعیین می‌کند . برای افزایش محدودیت ها ، باید نسبت به احراز هویت اقدام نمائید .

آموزش احراز هویت در بایننس

آموزش مرحله به مرحله تصویری احراز هویت در بایننس

 • ۱- وارد حساب بایننس خود شوید و مطابق عکس زیر بر روی قسمت [User Center] – [Identification] کلیک کنید .

آموزش احراز هویت در بایننس

نکته : کاربران جدید بلافاصله پس از ورود موفق به سایت ، پیغام [Get verified] را مستقیما در صفحه اصلی دریافت می کنند که می توانند با کلیک بر روی آن وارد صفحه احراز هویت شوند .

 • آموزش احراز هویت در بایننس
 • ۲- در اینجا می توانید دو سطح [Verified] و [Verified Plus] را به همراه محدودیت های واریز و برداشت مربوطه آنها را مشاهده کنید (محدودیت ها برای کشورهای مختلف متفاوت است) . می توانید کشور خود را با کلیک بر روی دکمه کنار [Residential Country/Region] تغییر دهید .
 • آموزش احراز هویت در بایننس
 • ۳- سپس روی گزینه [Start Now] کلیک کرده تا فرآیند احراز هویت آغاز شود .
 • آموزش احراز هویت در بایننس۴- سپس کشور محل صدور مدارک خود را انتخاب کنید .
 • آموزش احراز هویت در بایننس۵- سپس فهرستی از الزامات احراز هویت را برای کشور خود مشاهده خواهید کرد . روی [Continue] کلیک کنید .
 • آموزش احراز هویت در بایننس۶- اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و روی [Continue] کلیک کنید .

نکته : لطفا مطمئن شوید که تمام اطلاعات وارد شده با مدارک شناسایی شما مطابقت کامل دارد . پس از تأیید نمی‌توانید آن را تغییر دهید .

 • آموزش احراز هویت در بایننس۷- در مرحله بعد، باید تصاویر مدارک شناسایی خود را آپلود کنید . لطفاً نوع مدرک و کشور محل صدور مدارک را انتخاب کنید . اکثر کاربران می توانند با گذرنامه ، کارت شناسایی یا گواهینامه رانندگی اقدام به وریفای حساب کنند .

احراز هویت بایننس

 • آموزش احراز هویت در بایننس۸- دستورالعمل ها را برای آپلود عکس های مدارک خود دنبال کنید . عکس های شما باید به وضوح مدرک شناسایی کامل را نشان دهند .

به عنوان مثال، اگر از کارت شناسایی استفاده می کنید ، باید از جلو و پشت کارت شناسایی خود عکس بگیرید و اگر از پاسپورت استفاده می کنید ، باید دو صفحه اول آن را در یک صفحه عکس بگیرید .

 • آموزش احراز هویت در بایننس۹- دستورالعمل ها را دنبال کنید و مدرک شناسایی خود را جلوی دوربین بگذارید . برای گرفتن عکس از جلو و پشت سند شناسایی خود، روی [Take a photo] کلیک کنید . لطفا مطمئن شوید که تمام جزئیات به وضوح قابل مشاهده است . برای ادامه روی [Continue] کلیک کنید .

آموزش احراز هویت در بایننسآموزش احراز هویت در بایننس

 • ۱۰- پس از آپلود عکس های مدارک ، سیستم درخواست عکس سلفی می کند .
 • آموزش احراز هویت در بایننس۱۱- پس از آن ، سیستم از شما می‌خواهد تا تایید چهره را کامل کنید. روی [Continue] کلیک کنید تا تأیید چهره در رایانه شما به پایان برسد. لطفا از کلاه، عینک یا فیلتر استفاده نکنید و مطمئن شوید که نور کافی موجود است .
 • آموزش احراز هویت در بایننس۱۲- همچنین در صورتی که رایانه شما فاقد وب کم یا دوربین می باشد، می‌توانید موس خود را به کد QR در پایین سمت راست ببرید تا به جای آن ادامه مراحل را در برنامه موبایل بایننس تکمیل کنید. برای تکمیل فرآیند تأیید چهره، کد QR را از طریق برنامه موبایل خود اسکن کنید.

همواره به نکات زیر توجه داشته باشید :

 • شما باید تمام این فرایند را در طول ۱۵ دقیقه تکمیل کنید . در طول فرآیند مرورگر خود را رفرش نکنید .
 • ممکن است سعی کنید تا ۱۰ بار در روز فرآیند تأیید هویت را تکمیل کنید. اگر درخواست شما ۱۰ بار ظرف ۲۴ ساعت رد شده است، لطفاً ۲۴ ساعت صبر کنید تا دوباره امتحان کنید.

 

آموزش مرحله به مرحله وریفای پلاس [Verified Plus]

اگر شما تمایل دارید که میزان واریز یا برداشت ارزهای فیات (دلار ، یورو و …) را افزایش دهید می توانید اقدام به تکمیل وریفای پلاس نمائید .

 • ۱- آدرس و مشخصات محل سکونت خود را وارد کرده و روی گزینه [Continue] کلیک کنید .
 • آموزش احراز هویت در بایننس۲- مدرک احراز محل سکونت خود را آپلود کنید. این مدرک می تواند صورت حساب بانکی یا قبض آب و برق شما باشد . برای ارسال روی [Confirm] کلیک کنید.
 • آموزش احراز هویت در بایننس۳- پس از آپلود مدرک خواسته شده ، صبور باشد تا درخواست شما توسط بایننس بررسی شود .

احراز هویت بایننس

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.