تحلیل بیت کوین 19 بهمن

اصلاح احتمالی قیمت بیت کوین (۱۹ بهمن)

بعد از یک روند مثبت و تاثیر گذار طی دو هفته ی گذشته ، به نظر می رسد بیت کوین نیاز به یک عقبگرد و تجدید قوا داشته داشته باشد زیر در ۲۴ ساعت گذشته در حال نوسان بسیار محدود در بازه ی ۹۷۵۰ تا ۹۸۰۰ دلار بوده است . اینطور که پیداست سقف قیمت در بازه ی هفتگی یعنی محدوده ۹۹۱۰ دلار در حال انجام وظیفه به عنوان یک مقاومت است و بیت کوین در زیر این مقاومت در حال نوسان است . اگر بیت کوین قصد برگشت و تجدید قوا داشته باشد ، تا چه محدوده ای ممکن است عقب نشینی کند ؟ با ایران بیت همراه باشید .

تحلیل بیت کوین 19 بهمن

تا الان محدوده ی ۹۷۳۰ دلار به عنوان یک حمایت جزئی ایفای نقش کرده و ریزش به زیر این محدوده می تواند باعث سقوط قیمت تا باند پایینی Bollinger Band یعنی محدوده ی ۹۴۵۰ دلار شود ، نمودار ۶ ساعته نیز احتمال ریزش تا خط میانگین حرکت (MA) 50 روزه یعنی ۹۳۵۰ دلار را محتمل می داند .

تحلیل بیت کوین 19 بهمن

اگر بیت کوین قصد تحکیم خود در این محدوده و روند صعودی خود را داشته باشد ، کاهش قیمت تا اولین سطح حمایت یعنی حوالی ۹۴۷۲ دلار کاملا طبیعی می باشد ، اگر به خاطر داشته باشید این همان محدوده ایست که بیت کوین در روند صعودی خود چندین بار سعی در شکستن آن داشت تا بالاخره موفق شد ، پس این محدوده ( ۹۴۷۲ دلار ) میتواند به عنوان یک مقاومت نسبتا خوب در نظر گرفته شود .

تحلیل بیت کوین 19 بهمن

همانطور که مشاهده می کنید اندیکاتور حجمی (VPVR) نیز شکل گیری یک حجم قیمتی مناسب را در محدوده مقاومت ۹۴۷۲ دلار نشان می دهد ، همین موضوع در رابطه با مقاومت خط میانگین حرکت (MA) 50 روزه یعنی محدوده ۹۳۵۰ دلار نیز برقرار می باشد .

تحلیل بیت کوین 19 بهمن

با مشاهده ی نمودار های بیت کوین در تایم فریم های مختلف ، به این نتیجه میرسیم که ما به یک سقف موقت قیمتی رسیده ایم ، اگر از محدوده ای که قیمت در حال حاظر قرار دارد ( ۹۸۰۰دلار) قصد حرکت به سمت بالا را داشته باشد ، اولین مقاومت پیش رو محدوده ی ۱۰۳۰۰ تا ۱۰۴۰۰ می باشد ، ولی اگر به سمت پایین قصد ریزش داشته باشد ، می تواند محدوده های ۹۴۷۲ سپس ۹۳۰۰ را لمس کند .

در زمان نگارش این مقاله شاخص () در تایم فریم روزانه در حال برگشت از محدوده ی اشباع خرید می باشد ، همان محدوده ای که وقتی قیمت در تاریخ های ۳۰ ، ۲۷ ، ۱۸ و ۱۴ ژانویه نیز با آن برخورد کرد ، باعث برگشت قیمت شد .

در حالی که تایم فریم های کوتاه مدت بیت کوین در حال حاظر احتمال از ریزش جزئی قیمت می دهند ، ولی در تایم فریم هفتگی روند این ارز همچنان صعودی است .

تحلیل بیت کوین 19 بهمن

تریدرها باید در نظر داشته باشند که اندیکاتور (MACD) در وسط یک تقاطع سعودی مانده است ، اتفاقی که بسیار به ندرت پیش می آید و نشان دنده ی آغاز یک روند صعودی بسیار قوی است .

افرادی که به صورت شناور ترید می کنند یا افرادی که قصد خرید این ارز دیجیتال برای طولانی مدت () را دارند از این سیگنال به عنوان سیگنال خرید و ورود به بازار استفاده می کنند و در ماه های آتی منتظر سود خواهند نشست .

تحلیل بیت کوین 19 بهمن

حجم کلی سرمایه بازار ارزهای دیجیتال در حال حاظر با مالکیت ۶۳٫۸ درصدی بیت کوین در محدوده ۲۷۸٫۱ میلیارد دلار قرار گرفته است ، اکثر آلت کوین نیز در حال سپری روزهای خوبی مانند برادر بزرگ ترشان بیت کوین هستند .

در بین آلت کوین ها ، بیت کوین SV (BSV) با ۱۴٫۲۱ درصد ، دش (DASH) با ۶٫۲۹ و دوج کوین (DOGE) با ۷٫۵۶ درصد بهترین عملکرد را داشتند .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.