برچسب , , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:15 - ژانویه - 2020

بایننس آمریکا از اپلیکیشن خود برای کاربران iOS و Android رونمایی کرد

پس از آزمایش موفقیت آمیز نسخه ی آزمایشی نرم افزار بایننس آمریکا بر روی سیستم عامل های  iOS و Android در ماه دسامبر ، کاربران آمریکایی اکنون می توانند بیش از ۲۵ ارز دیجیتال را  معامله کنند . کاربران آمریکایی بایننس می تواند حرکات بازار و همچنین خرید اتوماتیک با کارت های بانکی تا محدوده ۳۰ هزار دلار را انجام داده ، ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند و به صورت مستقیم ارز جا به جا کرده و بدهی های خود را پرداخت کنند .

کاربران ۳۷ ایالت آمریکا ، می توانند به حساب خود دسترسی داشته باشند . همچنین به کاربران جدید ۱۵ دلار و ۳۰ روز ترید رایگان پاداش داده می شود . کاترین کولی مدیر عامل بایننس آمریکا گفت : این برنامه بایننس مخصوصا برای ۳۷ ایالت آمریکا ساخته شده است .یکی از ویژگی های منحصر به فرد بایننس آمریکا این است که ما به نظرات مشتریان اهمیت می دهیم .

اپیکیشن بایننس تاکنون امتیاز ۴٫۴ از گوگل پلی و ۴٫۹ از اپ استور گرفته است .کاربران اندروید اظهار داشتند که برنامه بایننس بسیار سریع و کاربرپسند است  و همچنین کاربران گوشی های آیفون معتقدند که این اپلیکشین به آن ها این فرصت را می دهد تا تمام امور مربوط به تجارت کریپتوکارنسی را در هر جا که خطوط موبایل آنتن می دهد انجام دهند .

ظاهرا این نرم افزار جدید تازه شروع اقدامات بایننس برای توسعه شعبه خود در  ایالت متحده است  .

بایننس امیدوار است تا با ارائه این نرم افزار جدید در سال ۲۰۲۰ ،  کاربرد کریپتوکارنسی برای آمریکایی ها از یک ابزار صرفا معاملاتی به یک ابزار که بتوان در پرداخت های زندگی هر روزه استفاده کرد ، تغیر دهد .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.