برچسب , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:19 - ژانویه - 2020

با توجه به رکورد شکنی هش ریت ، ماین بیت کوین در هیچ برهه ی زمانی به سختی الان نبوده است

داده های تازه نشان می دهد که میانگین نرخ هش شبکه بیت کوین (BTC) از ابتدا تا کنون ، به اوج خود رسیده است .

طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط Glassnode ، تجزیه و تحلیل شبکه میزان هش ریت تاریخی بیت کوین را نشان می دهد که در تاریخ ۷ ژانویه ، میانگین عددی آن به ۱۱۹ quintillion هش در ثانیه رسیده است که بیشترین عدد در تاریخ این شبکه می باشد .

** توضیح : هر کوانتیلیون (quintillion) برابر است با ، عدد یک با هیجده صفر ، به توان دو .

هش ریت میزان قدرت محاسباتی است که ماینرها استفاده می کنند تا تراکنش های بلاکچین بیت کوین را تایید کنند . هر چه قدرت بیشتر باشد ، شبکه بلکچین ایمن تر است ، بالا بودن میزان هش ریت میتواند بیان کننده اشتیاق ماینرها برای اسخراج بیت کوین نیز باشد .

طبق گزارش Glassnode پایین ترین میانگین هش ریت ۳۶ quintillion هش در ثانیه بوده است که در اواخر آپریل ۲۰۱۹ به وقوع پیوست و در واقع زیربنای این رشد اخیر را فراهم کرد .

در حالی که بیت کوین نشانه های صعودی شدن روند قیمت را از خود نشان می دهد ، مفسران در کنار افزایش هش ریت ، افزایش فعالیت تجاری در بین سرمایه گذاران معاملات آتی بیت کوین را نیز در این افزایش قیمت دخیل می دانند .

سختی شبکه ماین بیت کوین که قبلا در حال کاهش بود ، به سرعت در حال افزایش است .

هفته گذشته شاخص متریک ۶ درصد افزایش داشت در حالی که ۶-۷ درصد نیز پیش بینی می شود که در طی نه روز آینده افزایش داشته باشد .

با توجه به هالوینگ پیش روی بیت کوین ، افزایش قیمت این ارز و همچنین هجوم افراد برای استخراج بیت کوین ، پیش بینی می شود این ارز قبل از سال ۲۰۲۱ بتواند رکود قیمتی خود را ارتقا دهد .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.