نظر: 0 0 تاریخ نوشته:22 - ژانویه - 2020

برنامه بازرگانی هماتا به همتای بایننس آغاز به کار کرد

در اوایل امروز ، صرافی بایننس به طور رسمی آغاز به کار برنامه بازرگانی همتا به همتای خود که یک پلتفرم معاملات ارزی فیات کاربر گرا است را اعلام کرد .

چگونگی کارکرد سیستم همتا به همتا

در بیانیه مطبوعاتی روز ۲۱ ژانویه ، دلیل تولید این سیستم همتا به همتا افزایش تقاضای کاربران جهانی و نیاز به نقدینگی عنوان شده است .

مدیر عامل شرکت بایننس چانگ پنگ ژاو اظهار داشت :

در سه ماه گذشته حجم معاملات در نسخه آزمایشی پلت فرم همتا به همتای بایننس افزایش داشته است ، ما همواره به طور مداوم درخواست های زیادی از کاربرانمان در سر تاسر جهان برای دسترسی به معاملات فیات به کریپتو داشتیم ، ما به دنبال سرمایه گزاران معتبر برای پلتفرم معاملات همتا به همتا در سطح جهان هستیم .

طبق گفته وبسایت Coin360 ، حجم معاملات بایننس طی یک ماه گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است ، دفتر هنگ کنگ این صرافی ، رکورد بیشترین ترافیک ماهانه را با بیش از ۱۸ میلیون کاربر ثبت کرده است .

بازرگانان در سیستم عامل iOS و Android از طریق تبلیغات تجاری ارز فیات درآمد دارند ، بایننس پشتیبانی کامل را برای کاربران فراهم می کنند و از آن ها هیچ کارمزدی برای معاملات دریافت نمی کند.

چه کسانی از این پلتفرم استفاده می کنند ؟

بایننس شعبه ایالات متحده که مخصوص کاربران آمریکایی این صرافی است در فاصله کمتر از یک ماه پیش از نرم افزار خود برای کاربران آمریکایی رو نمایی کرد . نسخه ی آزمایشی پلت فرم معاملاتی همتا به همتا ی خود را نیز در اکتبر سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرده بود . در آن زمان بازرگانان به طور شخصی به این پلتفرم دعوت شده و به آن میپیوستند . اما اکنون ، این پلتفرم از طریق ثبت نام آزاد در دسترس است .

بنا بر گزارشات ، کیفیت استفاده و نظرخواهی از کاربران بطور مرتب تحت عنوان “مکانیسم حذف” کنترل می شود . طبق گفته بایننس ، فعالیت های تبلیغاتی در آینده در دسترس کاربران قرار می گیرد .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.