جایزه 200 هزار دلاری سایت Block.one برای حل چالش پازل قرارداد هوشمند
برچسب , , , , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:8 - فوریه - 2020

جایزه ۲۰۰ هزار دلاری سایت Block.one برای حل چالش پازل قرارداد هوشمند

سایت Block.one از یک پازل قرارداد های هوشمند بلاک چین رونمایی کرد و برای کسی که جواب آن را کشف کند جایزه ۲۰۰۰۰۰ دلاری در نظر گرفت .

در اطلاعیه ی این سایت آمده است که :

“در این چالش ، شرکت کنندگان باید یک قرارداد هوشمند EOSIO ایجاد کنند که بتواند قراردادهای هوشمند EVM (Solid) را در یک محیط شبیه اتریوم مجازی ذخیره کنند .

پلتفرم EOSIO

پلت فرم EOSIO توسط شرکت Block.one ساخته شده است و بلاکچین EOSIO دارایی های ارز دیجیتال EOS را ذخیره می کند . توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز خود را بر مبنای EOSIO به عنوان یک تبلیغ برای قراردادهای هوشمند این بلاکچین که مبتنی بر اثبات سهام است ، بسازند .

اگر پس از گذشت یک سال کسی موفق به حل این پازل نشود ، مسابقه به اتمام خواهد رسید . همچنین با اولین بار حل پازل نیز ، مسابقه به اتمام خواهد رسید و فرد حل کننده جایزه را دریافت خواهد کرد .

جزئیات مسابقه

تنها قانون مسابقه استفاده از قرارداد های هوشمند EOSIO با پیش نیازهای تعریف شده فنی می باشد . علاوه بر این ، داورها تقریباً هر ۹۰ روز یکبار درخواست ها را بررسی می کنند .

 در اواخر سال ۲۰۱۹ ، Block.one از EOSIO نسخه ۲٫۰ رونمایی کرد . EOS که یک دارایی دیجیتالی ساخته شده بر روی بلاکچین EOSIO است ، و این شرکت در طی ICO این توکن ، توانست چیزی در حدود ۴ میلیارد دلار جمع آوری کند .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.