برچسب , , , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:19 - ژانویه - 2020

ریزش ۴۰ درصدی بیت کوین SV در پی اعلام وکیل کریگ رایت مبنی بر عدم دسترسی به ۱ میلیون بیت کوین

ارزش آلت کوین جنجالی این روزها یعنی بیت کوین SV ، بعد از ناتوانی کریگ رایت در اثبات مالکیت ۹ میلیارد دلار بیت کوین ، به شدت سقوط کرد .

مدارک کریگ رایت شامل کلید های دسترسی به بیت کوین ها نمی‌شود

بعد از اعلام کریگ رایت مبنی بر این که او خالق بیت کوین است و کلیدهای دسترسی به ۱ میلیون بیت کوین که به ” گل لاله ” معروف است و طبق باور همگان در اختیار ساتوشی ناکوموتو سازنده بیت کوین قرار دارد ، را در اختیار دارد ، ارزش بیت کوین SV که یک هارد فورک از بیت کوین است و رایت ادعا می کند که بیت کوین اصلی است به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۴۳۶ دلار رسید .

اما امروز وکیل رایت اعلام کرد که مدارکی که رایتبه دادگاه ارائه کرده شامل هیچ کلید خصوصی نمی باشد ، او در یک مصاحبه با یکی از خبرگذاری های حوزه کریپتوکارنسی افزود :

” فایل هایی که رایت به دست آورده و به دادگاه ارائه داده است ، شامل هیچ نوع کلید خصوصی نمی باشد “

حتی قبل از اعلام این خبر نیز بیت کوین SV حرکت نزولی خود را شروع کرده بود و با ۴۰% ریزش نسبت به سقف قیمتی خود به ۲۶۲ دلار رسید .

بیت کوین کش قیمت خود را بازیابی می کند

در حالی که بیت کوین در روزها و هفته های اخیر به سطوح بالایی رسیده است ، بیت کوین SV نیز در پی پیشرفت های رایت به قیمت های بالایی دست یافته است .

طبق اخبار قبلی ایران بیت ، این حوادث همچنین باعث شد تا عکس های یک سری تراکنش جعلی تحت عنوان جا به جایی بیت کوین های کریگ رایت ، در فضای مجازی پخش شود و جو را آشفته کند .

بیت کوین SV اکنون جایگاه چهارم لیست را در لیست برترین ارزهای دیجیتال که بر اساس حجم بازار شکل میگیرد را از دست داده است و از همتای هاردفورک خود یعنی بیت کوین کش BCH که در ۲۴ ساعت گذشته ۷ درصد رشد داشته است ، عقب افتاده است .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.