ریپل (XRP) به بیشترین سطح قیمتی خود در 7 ماه اخیر رسید
برچسب , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:16 - فوریه - 2020

ریپل (XRP) به بیشترین سطح قیمتی خود در ۷ ماه اخیر رسید

یک اختلال در صرافی BitMEX باعث شد تا برای چند ثانیه ارز دیجیتال ریپل در قیمت ۰٫۱۵ دلار خرید و فروش شود در حالی که در صرافی های دیگر قیمت این ارز ۰٫۳۳ دلار بود ،  این صرافی به خاطر اتفاقی که در این پلتفرم روی داد و منجر به از دست رفتن سرمایه تعداد زیادی از کاربران شد ، همچنان مورد انتقاد و خشم کاربران قرار دارد .

مشکل ریپل در صرافی BitMEX

کاربران از این موضوع شاکی هستند که پروتکل های طراحی شده برای چنین مواقعی چرا نتوانستند به خوبی عمل کنند و مانع از ثبت سفارش های خرید و فروش شوند .

صرافی BitMEX به خاطر ارائه خدمات تریدینگ با اهرم های مختلف مشهور است ، به طور مثال برای ارز دیجیتال (XRP) تا ۵۰ برابر اهرم برای خرید و فروش در اختیار کاربران قرار می دهد .

در ادامه ی این مشکل ، این صرافی اطلاعیه ای منتشر و در آن متذکر شد که پلتفرم این صرافی در حال کار به صورت نرمال و بدون مشکل بوده است ، همچنین در توییتی افزودند :

” ما ناراحتی کاربران را زمانی که به دلیل نوسان ناگهانی قیمت متضرر می شوند را درک می کنیم. “

اما کاربران و تحلیلگران بازار معتقدند که این اختلاف قیمت چند ثانیه ای فقط در این صرافی بوده و در هیچ جای دیگری مشاهده نشده است .

ریپل (XRP) به بیشترین سطح قیمتی خود در 7 ماه اخیر رسید

نمودار ۵ روزه جفت ارز XRP/USD در صرافی BitMEX

در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال به محدوده ی ۰٫۳۳ دلار یعنی سقف قیمتی هفت ماهه ی خود بازگشته است .

ریپل از محدوده مقاومتی ۰٫۳۱۵۳۰۳ دلار در ۱۳ فوریه عبور کرد که باعث تکمیل شدن الگوی ” کف گردی شکل ” شد ، به نظر می رسد هدف این ارز محدوده ی ۰٫۴۵۵۳۸ دلار باشد . در حال حاظر سرمایه گذاران در حال تلاش برای دفاع از محدوده ی ۰٫۳۴۲۲۹ دلار هستند .

ریپل (XRP) به بیشترین سطح قیمتی خود در 7 ماه اخیر رسید

اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای محدوده ی ۰٫۳۴۲۲۹ دلار برده و تثبیت کنند ، روند صعودی ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود که این ارز تا محدوده ی ۰٫۴۰ دلار پیش برود .

در طرف مقابل اگر قیمت به زیر محدوده ی ۰٫۳۱۵۰۳ دلار برگردد ، قیمت می تواند تا زیر محدوده ی حرکت متوسط ۲۰ روزه یعنی ۰٫۲۷۴ دلار نیز پیش برود .

در حال حاظر تریدرهای بلند مدت می توانند سطح ضرر خود را بر روی محدوده ۰٫۲۶ دلار قرار دهند ، اگر قیمت به بالای محدوده ی ۰٫۳۴۲۲۹ دلار برود میتوانند این سطح ضرر را بالاتر بیاورند .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.