شرکت ریپل نیم میلیون توکن XRP را عرضه کرد
برچسب , , , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:1 - فوریه - 2020

شرکت ریپل نیم میلیون توکن XRP را عرضه کرد

قیمت XRP از اوایل فوریه ، با وجود این که شبکه پرداخت بلاک چین ریپل ، ۵۰۰ میلیون توکن از سپرده خود منتشر کرده همچنان ناپایدار است .

داده های مربوط به بلاک چین ریپل که  حساب توییتر Whale Alert در تاریخ ۱ فوریه در این شبکه اجتماعی منتشر کرد بیانگر کسر تعداد ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ توکن که به ارزش ۱۱۹٫۵ میلیون دلار از ذخایر سپرده ریپل می باشد .

ریپل ۲۶ درصد سود به صاحبان سهام ها باز می گردانند

این حرکت در راستای یک سری عرضه ی برنامه ریزی شده است که کمپانی ریپل قصد دارد در اول هر ماه و تا ۵۵ ماه جهت تشویق کاربران آن را ادامه دهد .

توکن ریپل نسبت به این عرضه ها در ماه های قبلی واکنش های جدی نشان داد ، روند صعودی بازار بیت کوین باعث افزایش قیمت بسیاری از آلت کوین ها شد . به طور مثال ، در حالی که لایت کوین در ماه ژانویه بیش از ۶۵ درصد افزایش قیمت داشت سرمایه گزاران ریپل تنها به تماشای بازار نشستند ، در قیاس با پایین ترین قیمت ماه ژانویه این ارز در حدود ۲۶ درصد افزایش قیمت داشته است .

شرکت ریپل نیم میلیون توکن XRP را عرضه کرد

بدگمانی ها ، فروش و عرضه عمومی کوین

با آغاز سال جدید ، ریپل در رابطه با ارتباط خود با XRP دوباره بر سر زبان ها افتاد .

این شرکت بیشترین تعداد توکن XRP را در قیاس با بقیه شرکت ها دارد ، در محاصبه اخیر مدیر عامل این شرکت ، برد گارلینگ هاوس ادعا کرد که مدیران نمی توانند عرضه XRP را کنترل کنند در عین حال بیان کرد که برای جلوگیری از دستیابی بیش از حد سایر شرکت ها اقدامات لازم را انجام خواهند داد .

وی گفت ما نمی خواهیم شرکت دیگری XRP زیادی بخرد و آن را در بازار بفروشد .

در همین حال میزان فروش ریپل در سال ۲۰۱۹ بیش از هرسال دیگر بوده است . تقریبا در همین زمان گارلینگ هاوس اظهار داشت که ریپل می تواند در دوازده ماه آینده یک پشنهاد اولیه عمومی یا IPO را انجام دهد .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.