برچسب , , , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:20 - ژانویه - 2020

صرافی Liquid فروش توکن های Gram تلگرام را لغو کرده و پول های سرمایه گذاران را به آن ها بازگردانید

طبق اعلام صرافی Liquid در ۱۰ ژانویه ، این صرافی فروش توکن های شبکه غیر متمرکز  تلگرام ( TON ) یعنی ( Gram ) را لغو کرده است . این صرافی بودجه همه سرمایه گزاران را که در فروش غیر رسمی شرکت کرده بودند ، برگرداند .

بنا به گزارشات ، این صرافی به دلیل تاخیر در راه اندازی شبکه غیر متمرکز تلگرام (TON) ، فروش را لغو کرده است . در ژانویه سال ۲۰۱۹ در زمان فروش ، اعتقاد بر این بود که این شبکه در تاریخ ۳۱ اکتبر برقرار شود . با این حال ، راه اندازی این شبکه توسط سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا به دلیل فروش بدون مجوز اوراق ، لغو گردید .

قوانین فروش صرافی Liquid بیان میکند که در صورت عدم موفقیت در راه اندازی TON تا ۳۰ نوامبر ۲۰۱۹ همه وجوه به سرمایه گزاران باز گردانده می شود .

به نقل از خبرگزاری ایران بیت فروش توکن های  Liquid به هیچ وجه وابسته به تلگرام نبوده است . طبق قوانین فروش تلگرام ،شرکت کنندگان در عرضه اولیه کوین (ICO) تا ۱۸ ماه پس از راه اندازی شبکه مجاز به فروش یا تغییر مبادلات نیستند . مطابق با قوانین صرافی  Liquid ، قرار بود پس از راه اندازی شبکه TON ، توکن ها را طی چند مرحله تحویل داده شوند .

به نقل از ایران بیت ،Liquid به عنوان نماینده گرم در آسیا عمل می کند همچنین این صرافی بزرگترین دارنده گرم در آسیا است .

صرافی فوق الذکر موفق شد حداقل ۴ میلیون دلار را به صورت USDC درون یک کیف پول اتریوم که توسط همین شرکت توسعه داده شده بود ذخیره کند . طبق گفته های Etherscan این سرمایه در ۱۴ ژانویه به کیف پول گرم Liquid منتقل شد .

طرح دعوی تلگرام با  SEC همچنان ادامه دارد و در این اواخر نیز قانون گذاران مدارک جدیدی را علیه تلگرام به دست آورده اند .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.