بیت کوین ایران بیت

صعود بیت کوین به محدوده ۹۷۰۰ دلار و شکل گیری یک سقف قیمتی جدید

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته توانست با عبور از محدوده مقاومتی ۹۴۰۰ تا ۹۵۰۰ دلار ، تا محدوده ۹۷۵۰ دلار بالا رفته و یک سقف قیمتی جدید در سال ۲۰۲۰ ایجاد کند .

صعود بیت کوین به محدوده 9700 دلار و شکل گیری یک سقف قیمتی جدید

در ۴ فوریه قیمت بیت کوین در محدوده ۹۲۰۰ دلار در حال نوسان بود و خریداران در تلاش برای جلوگیری از ریزش قیمت بودند . امروز همسو با افزایش حجم خرید ، بیت کوین توانست الگوی سه سرباز سفید را که یک الگوی روند صعودی و معکوس شدن روند کوتاه مدت است را کامل کند .

صعود بیت کوین به محدوده 9700 دلار و شکل گیری یک سقف قیمتی جدید

همانطور که در عکس نیز مشاهده می کنید ، شاخص میزان خرید و فروش (CMF) نشان دهنده ی تسلط خریداران بر بازار و کنترل حجم خرید و فروش توسط ایشان می باشد ، همچنین شاخص (MACD) نیز در حال حرکت به سمت بالا ور تایم فریم ۶ ساعته می باشد .

بیت کوین باید بتواند محدوده ی ۹۵۰۰ دلار را به یک محدوده حمایت تبدیل کند زیرا در این صورت با توجه به شکافی که در حجم بازار در اندیکاتور (VPVR) وجود دارد ، می توان انتظار افزایش قیمت تا محدوده ۹۹۷۵ دلار و بعد از آن ۱۰۱۶۰ دلار را داشت .

صعود بیت کوین به محدوده 9700 دلار و شکل گیری یک سقف قیمتی جدید

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم ، اگر سرمایه گذاران بتوانند از حاکم شدن ترس بر بازار جلوگیری کنند و قیمت به محدوده ۱۰ هزار دلار برسد ، میتوان انتظار صعود تا محدوده ۱۱۵۰۰ دلار را قبل از یک اصلاح کوتاه مدت داشت .

تقاطع های طلایی

صعود امروز به بالای محدوده ی ۹۵۰۰ دلار باعث ایجاد یک تقاطع بین خطوط متوسط حرکت (MA) 50 روزه و ۱۰۰ روزه و همچنین ایجاد یک تقاطع بین خطوط متوسط حرکت تخمینی (EMA) 100 روزه و ۲۰۰ روزه شد که هر کدام از این ها به تنهایی یک تقاطع طلایی بوده و نشانه ای قوی از افزایش قیمت هستند .

در صورتی که بیت کوین نتواند محدوده ۹۵۰۰ دلار را به عنوان محدوده ی حمایتی تعیین کند ، قیمت میتواند تا محدوده ۹۳۵۰ دلار ریزش کرده و بعد از آن می تواند تا حمایت بعدی یعنی ۹۲۰۰ دلار که کمی بالاتر از () ۵۰ روزه است ، کاهش قیمت داشته باشد .

صعود بیت کوین به محدوده 9700 دلار و شکل گیری یک سقف قیمتی جدید

حجم کلی بازار ارز های دیجیتال با مالکیت ۶۴٫۶ درصدی بیت کوین به محدوده ۲۷۱٫۵ دلار رسیده است ، میتوان گفت که آلت کوین ها نیز بیت کوین را در این افزایش قیمتی یاری کرده اند .

اتریوم نیز با افزایش ۷٫۶۷ درصدی توانست مقاومت پیش روی خود یعنی مقاومت محدوده ۲۰۰ دلار که یک مقاومت بسیار سنگین بود را نیز شکست دهد .

بهترین آلت کوین های بازار نیز بیت کوین کش (BCH) با ۱۳٫۴۵ درصد ، بیت کوین SV (BSV) با ۱۱٫۶۴ درصد و Tezos (XTZ) با ۹٫۹۴ درصد رشد بوده اند .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.