برچسب , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:14 - ژانویه - 2020

صعود بیت کوین تا محدوده ۸۶۰۰ دلار

قیمت بیت کوین (BTC) از محدوده مقاومت ۸،۳۰۰ دلاری گذشته و خود را برای حرکت به سمت  ۸،۶۰۰ دلار آماده کرده است . این افزایش قیمت روند صعودی که از هفته گذشته و در طی افزایش قیمت از ۷۶۵۵ دلار به ۸ هزار و ۵۳۶ دلار شروع شده بود را امتداد بخشید .

برای دومین بار در هفت روز اخیر ، قیمت توانست بالای خط روند نزولی که به عنوان یک مقاومت کلیدی در ۷ ماه گذشته عمل میکرد قرار گیرد .

در حالی که برخی از تریدرها بعد از شکست مقاومت ۸۳۰۰ دلاری اقدام به خرید کردند ، تریدرهای محتاط با توجه به این که قبلا قیمت در نگه داشتن این محدوده شکست خورده ، به برسی نمودار ۴ ساعت بیت کوین نشسته و منتظر هستند تا ببیند که قیمت در بالای این محدوده تثبیت می شود یا خیر .

در زمان نگارش این مقاله بیت کوین همچنان در حال ثببیت خود در بالای مقاومت ۸۳۰۰ دلار است ، اگر جریان صعودی بتواند قیمت را در بالای محدوده ۸۰۰۰ دلار تثبیت کند ، یک حرکت حساب شده به سمت بالا ، میتواند قیمت را تا محدوده ۹۵۰۰ دلار و پس از آن تا محدوده ۱۰۱۰۰ دلار افزایش دهد .

در حال حاضر ، قیمت بیت کوین بالاتر از میانگین متحرک MA 200 روزه است و این حرکت اخیر قیمت نشان می دهد که محدوده ۸۰۰۰ دلار به عنوان پشتیبانی قوی عمل خواهد کرد . تریدرها اکنون منتظر هستند تا ببیند آیا مقاومت ۸۳۰۰ دلار تبدیل به حمایت می شود یا خیر ؟

حجم کلی بازار بیت کوین در حال حاظر ۲۲۳٫۸ میلیارد دلار و دامیننس بیت کوین ۶۸٫۱ درصد  می باشد .

آلت کوین های برتر بازار نیز همراه با بیت کوین افزایش قیمت را تجربه کردند ، به طوری که بیت کوین ( SV ) با ۲۲٫۸۷ درصد افزایش قیمت ، بیت کوین کش  ( BCH ) با ۶٫۴۶ درصد ، لایت کوین (   LTC)  با ۶٫۴۶ و دش ( DASH ) با افزایش خیره کننده ی ۱۴٫۳۲ درصدی ، برتین آلت کوین های بازار بوده اند .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.