فتح قله یک هزار دلار توسط اتریوم در روز اصلاح نسبی بیت کوین

فتح قله یک هزار دلار توسط اتریوم در روز اصلاح نسبی بیت کوین

چندی پیش از گوشه و کنار این سخنان به گوش می رسید که آلت کوین ها به پایان کار خود رسیده اند و نمی توان انتظار افزایش قیمت چشمگیری از آن ها داشت ، اما اتریوم خلاف این موضوع را ثابت کرد .

فتح قله یک هزار دلار توسط اتریوم در روز اصلاح نسبی بیت کوین

اطلاعات جمع آوری شده از سایت های تریدینگ ویو ، کوین ۳۶۰ و کوین تلگراف نشان می دهد که جفت ارز ETH/BTC در تاریخ ۳ ژانویه از سطح ۰٫۰۲۶ بیت کوین (۸۸۰ دلار) با موفقیت عبور کرده است .

ارز دیجیتال اتریوم در طول ما دسامبر عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشت ، اما در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۱ میلادی با افزایش قیمیت شگفت انگیر توانست خود را به بالای محدوده ی یک هزار دلار برساند که میتواند نوید شروع فصلی نو برای این ارز دیجیتال و چه بسا برای بقیه آلت کوین ها نیز باشد .

همانطور که در مقالات قبلی نیز اشاره کرده بودیم ، محدوده ۸۸۰ دلار (۰٫۰۲۶ بیت کوین) یک سطح مقاومتی جدی برای اتریوم است که در صورت عبور از آن و تبدیل این سطح به یک سطح حمایتی ، می توان نسبت به صعود طولانی مدت این ارز دیجیتال توام با قدرت و تداوم امیدوار بود .

در حال حاضر ما شاهد انتقال پول از بیت کوین به سمت آلت کوین های مستعد بازار و در صدر آن ها اتریوم هستیم ، البته ارزهای دیگری مانند پولکا دات (DOT) ، کاردانو (ADA) و چین لینک (LINK) نیز افزایش قابل توجهی را داشتند .

فتح قله یک هزار دلار توسط اتریوم در روز اصلاح نسبی بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله ارز دیجیتال اتریوم (ETH) پس از یک جهش تا محدوده ۱۱۶۰ دلار ، بعد از کمی اصلاح با ۲۰ درصد رشد در محدوده ۹۷۰ دلار قرار دارد . آخرین باری که این کریپتو در این محدوده قرار داشت ، ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی بود .

بنابر عقیده تعدادی از تحلیلگران اتریوم با رشد ۴۵۰ درصدی در سال ۲۰۲۰ ، بهترین دارایی از نظر سود دهی بوده است و همچنین بر این باورند که اتریوم حتی در محدوده قیمت کنونی (۱۰۰۰ دلار) نیز در سطوح پایینی قیمت خود قرار دارد .

فصل آلت کوین ها ؟

با افزایش قیمت اتریوم و سایر آلت کوین ها و بروز نشانه هایی از افزایش قیمت این کریپتوها در مقابل بیت کوین ، مطمئنا شاهد تیتر های با مضمون شروع فصل جدید آلت کوین ها و از این دست تیترها خواهیم بود . اما به راستی فصل جدید آلت کوین ها شروع شده است یا مجددا شاهد شکست این ارزهای دیجیتال در مقابل بیت کوین خواهیم بود ؟

در حال حاضر در قیاس با بیت کوین ، ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) با ۱۸ درصد رشد در صدر و بیت کوین کش (BCH) با ۱۳٫۳ درصد و کاردانو (ADA) با ۹٫۷ درصد بالاترین رشد را به خود اختصاص داده اند ، البته در صورتی که اتریوم را در نظر نگیریم .

حتی XRP نیز که هنوز تحت تاثیر شکایت ها علیه ریپل می باشد نیز با ۳٫۵ درصد رشد در ۲۴ ساعت گذشته ، دوباره پا به عرصه وحود می گذارد .

فتح قله یک هزار دلار توسط اتریوم در روز اصلاح نسبی بیت کوین

همان طور که در عکس بالا مشاهده در حال حاضر دامیننس بیت کوین در بازار در حدود ۷۰ درصد می باشد .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.