مدیر بایننس آمریکا : بیت کوین تا سال 2022 به 100 هزار دلار می رسد

مدیر عامل بایننس آمریکا : بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار می رسد

مدیر عامل بایننس آمریکا با مشابه دانستن افزایش اخیر بیت کوین و افزایش قیمت این ارز در سال ۲۰۱۷ بیان کرد که ارزش این کریپتو می تواند تا سال ۲۰۲۲ میلادی به بیش از ۱۰۰ هزار دلار برسد .

وی افزود : افزایش قیمت اخیر بیت کوین که از ۱۹ هزار دلار شروع و در کمتر از یکماه به نزدیک ۳۵ هزار دلار رسید به دلیل افزایش تعداد موسسات علاقمند به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال و ورود سرمایه های عظیم بوده است .

البته باید در نظر داشت که هاوینگ بیت کوین نیز در این امر بی تاثیر نبوده است ، زیرا رکورد قبلی بیت کوین نیز که در سال ۲۰۱۷ به ثبت رسید ، یکسال پس از نصف شدن پاداش استخراج این ارز در جولای ۲۰۱۶ بود .

کولی گفت که همگان سقف قیمتی ۵۰ هزار دلار را برای بیت کوین در نظر دارند ، اما به عقیده وی ، بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی در محدوده ی ۷۵ تا ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود .

اما مدیر عامل بایننس آمریکا تنها فردی نیست که از این دست پیش بینی ها برای بیت کوین دارد ، دن هلند یکی از سرمایه گذاران اصلی صرافی Kraken از بیش از یکسال پیش گفته که بیت کوین در سال ۲۰۲۱ وارد یک “ابر چرخه صعودی ” خواهد شد که منجر به افزایش قیمت این کریپتو به بیش از ۱ میلیون دلار می شود .

جریان اخیر صعودی بیت کوین تقریبا تمام دنیا را تحت شعاع خود قرار داده است به طوری که صفحه نخست روزنامه انگلیسی Financial Times در ۴ ژانویه را به خود اختصاص داد .

مدیر بایننس آمریکا : بیت کوین تا سال 2022 به 100 هزار دلار می رسد

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.