نظر: 0 0 تاریخ نوشته:7 - ژانویه - 2020

مدیر عامل شرکت ریپل: دیگر قادر به کنترل قیمت ریپل را با وجود نهنگ های بیت کوین نیستیم

به گزارش خبرگزاری ایران بیت مدیرعامل شبکه پرداخت بلاکچین ریپل گفت: این شرکت در کنار فروش مقادیر زیادی از این ارز ، نمی خواهد باعث ریزش قیمت آن یا به اصطلاح ” دامپ ” آن شود .

برد گارلینگ هاوس در مصاحبه ای با CNN در تاریخ ۵ ژانویه ، اظهارات جدیدی راجع به رابطه ریپل با XRP بیان کرد ، که در ۲۴ ساعت گذشته شاهد ۱۰٪ افزایش بوده است .

گارلینگ هاوس : ریپل دیگر  نمی تواند قیمت XRP را کنترل کند .

وی به این شبکه گفت : “در شبکه XRP ، ریپل با ارزش ترین دارایی است و نکته ای که من بیان کردم این است که ما بسیار علاقمند در موفقیت اکوسیستم XRP هستیم.”

در آغاز سال ۲۰۲۰ ، شرکت ریپل ۱ میلیارد XRP ، به ارزش حدود ۲۰۰٫۰۰۰ دلار  از سپرده را ،  به عنوان بخشی از یک عملیات برنامه ریزی شده آزاد کرد.

در عین حال ، XRP در ماه دسامبر به کمترین قیمت خود در طول دو سال گذشته یعنی پایین تر از ۰٫۲۰ دلار رسید و در یک بازه زمانی ۹۶ درصد پایین تر از بالاترین قیمت خود یعنی ۳٫۴۰ دلار معامله شد .

گارلینگ هاوس ادامه داد : با وجود سهم قابل توجه ریپل در XRP ، او اذعان کرد که این شرکت نمی تواند بر قیمت XRP تأثیر بگذارد.

او همچنین افزود :

“ریپل نمی تواند قیمت XRP را بیش از این کنترل کند زیرا نهنگ ها با کنترل قیمت بیت کوین باعث تغیرات قیمتی ریپل نیز می شوند .”

خریداران عمده XRP ، محدودیت هایی خواهند داشت

وی گفت : ریپل با سایر سرمایه گذاران اصلی که سهم قابل توجهی از XRP را دارند ، همکاری خوبی ندارد . “مواقعی وجود دارد که با سرمایه گذاران بزرگ کار می کنیم که ممکن است بگویند ،” سلام ، ما می خواهیم ۱۰ میلیون دلار XRP بخریم “، این کار مطمئنا باعث ریش شدید قیمت ریپل (دامپ) خواهد شد و ما باید محدودیت هایی داشته باشیم تا مانع از ریزش قیمت در بازار شویم .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.