نظر: 0 0 تاریخ نوشته:7 - ژانویه - 2020

مقاومت بسیار قوی بیت کوین

قیمت بیت کوین بیش از ۶ ماه است که در داخل این کانال رو به پایین حرکت می کند و به نظر می رسد بسیاری از اندیکاتورها اشاره به یک همگرایی دارند و به منطقه ۷٫۸۰۰ اشاره می کنند. همانطور که مشاهده می کنید سطوح فیبوتاچی به طرز شگفت انگیزی باعث برگشت قیمت شده اند .

محدوده ۷٫۸۰۰ و ۸۰۰۰ یک سطح افقی قوی است ، که از نوامبر ۲۰۱۷ ادامه دارد که با توجه به اندیکاتور حرکت متوسط  (MA) در بازه  ۱۰۰روزه مطابق با مقاومت کانال نزولی است و در همان جا بالا می آید به علاوه این که حرکت متوسط تخمینی (EMA) در بازه ۵۰ هفته و همینطور سطح ۰٫۳۸۲ فیبوناچی (که از پایین محدوده ۳۰۰۰ به بالای محدوده ۱۳٫۹۰۰ کشیده شده ) قابل برداشت است . بنابراین ، در منطقه ۷٫۸۰۰ شاهد تلاقی فوق العاده ای از مقاومت و شکستن آن هستیم که میتواند خبر خوبی مبنی بر بالا رفتن قیمت ها باشد ( حرکت گاوی ) . هر چند برای اثبات این ادعا به یک سقف بالاتر از سقف فعلی نیاز داریم .

به بیان ساده تر : قیمت بین این دو حرکت متوسط  (MA)  محصور شده است . حرکت متوسط تخمینی (EMA) 50 روزه و حرکت متوسط تخمینی (EMA) 100 روزه خطوط حمایت قیمت هستند . در صورت شکستن یکی از این خطوط حمایت ، قیمت به همان سمت ادامه خواهد داد .

 در اینجا یک نکته وجود دارد : این واقعیت که حرکت متوسط تخمینی (EMA) 100 روزه بارها مورد آزمایش قرار گرفته است نشان می دهد که این سطح در نهایت تخریب خواهد شد .

شما در این باره چه نظری دارید ؟ آیا این مقاومت حساس شکسته خواهد شد یا خیر؟

 تحلیل خود را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید !

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.