برچسب , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:21 - ژانویه - 2020

وزیر فناوری اطلاعات هند خواستار استفاده از فناوری بلاک چین جهت ارتقا سطح علمی مدارس دولتی شد

وزیر فناوری و اطلاعات هند ، راوی شانکار پرزاد ، استفاده از فناوری بلاک چین جهت ارتقا سطح علمی مدارس دولتی را در دستور کار خود قرار داد .

براساس گزارشات در ۲۰ ژانویه ، وزیر امور خارجه  هند این درخواست را در مراسم تحلیف مرکز فناوری عالی بلاک چین ، ابلاغ کرد .

پرزاد اظهار داشت : مرکز ملی انفورماتیک و مقامات محلی باید زمینه را برای کار کردن استارتاپ ها تحت قوانین دولتی مهیا سازند . همچنین وی افزود : من بسیار مشتاق هستم که از فناوری بلاک چین در ارتقا سطح علمی مدارس استفاده کنیم ، از این فناوری هم در مدارس دولتی هم در مراسم خصوصی باید استفاده کنیم ، او همچنین تاکید کرد فناوری بلاک چین می تواند سطح علمی مدارس را بسیار بهبود بخشد .

استارتاپ ها نقش کلیدی را بر عهده دارند

هندوستان زادگاه بیش از ۲۶۰۰۰ هزار استارتاپ است ک بیش از ۹۰۰۰ هزار عدد از این استارتاپ ها دانش بنیان و مربوط به بخش فنی هستند . پرزاد به مرکز ملی انفورماتیک دستور داد تا مکانیزمی را برای مشارکت این استارتاپ ها در فضای تکنولوژی کشور مهیا کند ، وی همچنین افزود سازمان ملی انفورماتیک هندوستان (NIC ) می تواند نقش کلیدی را در حرکت استار تاپ ها ایفا کند .

با این وجود که مقامات هندوستان در حال حمایت از تکنولوژی بلاک چین هستند اما ارز های دیجیتال مسیر سخت و پر پیچ و خمی را در این کشور در پیش دارند .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.