برچسب , , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:27 - ژانویه - 2020

یک بانک سوییسی اقدام به ارائه خدمات کریپتوکارنسی می کند

گروه عمده بانکداری خصوصی و مدیریت مالی سوئیس ، جولیس بائر از طریق مشارکت با شرکت متخصص رمزنگاری SEBA ، تجارت دارایی دیجیتال را آغاز کرده است . جولیوس بائر در ۲۱ ژانویه عرضه ی دارایی جدید دیجیتال خود را که نتیجه ی مالکیت حداقل نیمی از سهام گروه بانکداری خصوصی و مدیریت مالی سوییس بود اعلام کرد که بعدا در فوریه ۲۰۱۹ با SEBA bank AG که استارتاپ ارزهای رمزنگاری شده می باشد شراکت کرد .

SEBA که در آوریل ۲۰۱۸ توسط بانکداران سابق UBS تأسیس شد ، در آگوست سال ۲۰۱۹ از طرف اداره نظارت بر بازار مالی سوئیس ، معروف به FINMA ، مجوز تاسیس بانک را دریافت کرد .

مطابق اعلامیه جولیوس بائر ، ورود این شرکت به صنعت رمزنگاری به شرط دستیابی بانک SEBA به چراغ سبز سازمان تنظیم مقررات برای خدمات خود مشروط شده است.

شرکت ها و موسسات شاهد افزایش تقاضا برای خدمات کریپتوکارنسی هستند

اگرچه جزئیات مربوط به طرح جولیوس بائر منتشر نشده است ، اما از اعلامیه این شرکت مشخص است که از پلتفرم اختصاصی و امکانات SEBA استفاده خواهد شد .

برای پاسخگویی به تقاضای بازار ، جولیس بائر به مشتریان خود خدماتی از قبیل نگهداری امن دارایی دیجیتال ، راه حل های معامله رمزنگاری به عنوان راه حل های تلفیقی برای دارایی های سنتی و دیجیتال ارائه می دهد .

این بانک از گروه منتخب ارزهای مهم رمزپایه که ظاهراً به دلایل نقدینگی ، امنیت و استحکام فنی انتخاب شده اند ، پشتیبانی خواهد کرد . همچنین جولیوس بائر به طور دقیق از ارز دیجیتالی که قصد عرضه آن را دارد سخن نگفت .

فعالیت کاملا قانونی

طبق گزارشات ، SEBA و شریکش ، یعنی بانک دارای دیجیتال سوییس جولیس بائر ، در یک روز از FINMA مجوز دریافت کردند .

در دسامبر سال ۲۰۱۹ ، SEBA خدمات خود را به مشتریان اصلی و سرمایه گذاران معتبر در نه کشور جدید گسترش داد.

این بانک طیف وسیعی از خدمات مربوط به کریپتو را شامل می شود ، از جمله برنامه کیف پول SEBA wallet ، خدمات بانکی الکترونیکی و امکانات کارت SEBA ، و از پنج ارز دیجیتال اصلی زیر نیز پشتیبانی می کند : بیت کوین  (BTC) ، اتریوم (ETH) ، استلار(XLM) ، لایت کوین  ( LTC) و اتریوم کلاسیک (ETC) .

این سرویس همچنین خدمات تبدیل کریپتو به کریپتو و کریپتو به فیات را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد و آماده افتتاح حساب های خود برای شرکت های بلاکچین و کارمندانشان می باشد .

بانک فوق الذکر سوییسی نیز همانند SEBA ، چشم به افق های جهانی دارد و ظاهراً برای دریافت پروانه فعالیت بانکی در سنگاپور در حال مذاکره با ادارات قانونی است .

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.