برچسب , نظر: 0 0 تاریخ نوشته:14 - ژانویه - 2020

یک مدیر مالی در تلاش است ارز هایی با ارش ثابت را در ایالات متحده راه اندازی کند

پایگاه خبری مالی FNLondon در ۱۳ ژانویه گزارش داد ، یک مدیر مالی به نام WisdomTree در نظر دارد ارز هایی با ارزش ثابت تنظیم شده در ایالات متحده را راه اندازی کند.

براساس این گزارش ، WisdomTree به دنبال ایجاد یک ارز دیجیتالی به پشتوانه ی طلا یا ارزهای فیات است که برای پرداخت بدهی های دولت مورد استفاده قرار گیرد . این شرکت همچنین در نظر دارد مجوزکمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را برای پروژه خود بدست آورد.

این خبر در ادامه ی اخباری مبنی بر سرمایه گذاری WisdomTree در استارت آپی موسوم به Securrency Inc. ، یکی از سازندگان برتر سازمانهای بزرگ بلاکچین در فضای مالی و نظارتی است. در این زمان ،این شرکت اعلام کرد که به دنبال به خدمت درآوردن تکنولوزی بیت کوین برای بازار ETF ( صندوق های قابل معامله در بورس ) می باشد .

با توجه به اطلاعاتی که در وبسایت این سرمایه گذار درج شده ،  WisdomTree در حدود ۶۳٫۷ میلیارد دلار دارایی دارد  .

فشار نظارتی بر روی استیبل کوین ها ( ارزهایی با ارزش ثابت )

تمرکز WisdomTree  در پی تأیید SEC با توجه به مشکلاتی که قانون گذاران نسبت به سایر ارزهایی با ارزش ثابت از جمله پروژه Libra فیس بوک نشان داده اند جالب است. بر اساس گذارش کوین تلگراف در پایان ماه دسامبر ،رئیس جمهور سوئیس گفت علارغم این که این پروژه هنوز پابرجاست  ، اما نتوانسته مجوز های قاونی را بدست آورد.

اشتراک گذاری این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.