سوالات متداول

در بعضی از صرافی ها مشاهده می کنیم که اختلاف قیمت خرید و فروش ارز را بسیار ناچیز نمایش می دهند ، به طور مثال قیمت فروش ارز A را مبلغ ۲۵۵۵۰ تومان و خرید آن را ۲۵۵۰۰ تومان نمایش می دهند ، اما باید توجه داشت که این صرافی ها کارمزد اصلی را به صورت درصدی از کل حجم معامله شما دریافت می کنند که در صورت محاسبه دقیق بسیار بیشتر از اختلاف قیمت موجود در صرافی های معمول می شود ، اما ایران بیت قیمت های خرید و فروش را به صورت شفاف در صفحه اصلی وبسایت نمایش داده و هیچ مبلغ اضافه ای را از کاربران دریافت نخواهد کرد .

شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه میتوانید به بخش دانشنامه مراجعه کنید ، تیم ایران بیت با تلاش شبانه روزی درصدد است تا حدالامکان بهترین اطلاعات علمی در حوزه ارزهای دیجیتال را در بخش دانشنامه به شما عزیزان ارائه دهد . 

خیر ، تحلیل ها و مطالبی که در سایت منتشر می شوند صرفا نظرات نویسندگان و تحلیل گر های سایت می باشند و به هیچ وجه پیشنهاد خرید و فروش از سوی کارکنان این مجموعه نمی باشد و در این زمینه هیج مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند .

کدهای تخفیف ایران بیت از طریق تلگرام و اینستاگرام ایران بیت و در مناسبت های خاص اطلاع رسانی می شوند .

خیر ، تنها امکان اضافه کردن شماره کارت جهت خرید از سایت وجود دارد ، در صورت نیاز به تغیر دادن هر یک از اطلاعات هویتی خود ، باید از طریق تیکت به مدیریت اطلاع داده شود .

ایران بیت امکانی را برای کاربران خود فراهم کرده است تا به واسطه ی آن بتوانند در پنل کاربری خود ، در قسمت یادآور اقدام به درج هشدار برای هر ارز کنند به این صورت که زمانی که آن ارز به قیمت مد نظر کاربر رسید از طریق ایمیل و یا پیامک به کاربر اطلاع رسانی شود ، این امکان به رایگان در اختیار کاربران عزیز ایران بیت قرار دارد .

ایران بیت در تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارد که آدرس صفحه ما در هر دو iranbit_org میباشد و هر صفحه ای به غیر از این دو مربوط به این مجموعه نبوده و تقلبی هستند .

در صورت فراموش کردن رمز حساب خود ، در صفحه ورود روی گزینه ” بازیابی رمز عبور ” کلیک کرده و سپس میتوانید انتخاب کنید که از کدام طریق رمز عبور خود را بازیابی کنید .

قیمت ارز های دیجیتال بر مبنای قیمت اصلی آن ها بر حسب دلار ، ضربدر قیمت دلار می باشد .